Location : Home > S > STGW19NC60WD
STGW19NC60WD
Share on FacebookShare on Facebook
STGW19NC60WD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STGW19NC60WD 22345 STM 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
STGW19NC60WD IGBT N-CH 23A 600V TO-247 262180 STMicroelectronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
STGW19NC60WD IGBT N-CH 23A 600V TO-247 139800 STMicroelectronics NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
STGW19NC60WD TO247 45000 ST 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
STGW19NC60WD N/A 10405 ST 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
STGW19NC60WD N-channel 600V - 19A - TO-220 - TO-247 Ultra fast PowerMESH¢â IGBT 10000 STMICROELECTRONICS 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
STGW19NC60WD TO-247 7893 ST 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
STGW19NC60WD TO247 20000 ST 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
STGW19NC60WD IGBT Transistors N Ch 600V 19A 8000 STMicroelectronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
STGW19NC60WD ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
STGW19NC60WD ORIGINAL 50000 STMicroelectronics 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd