Location : Home > S > STGP10NC60S
STGP10NC60S
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for STGP10NC60S distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
STGP10NC60S 12+ ST 12000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
STGP10NC60S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STGP10NC60S ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
STGP10NC60S TO-220 16582 ST 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
STGP10NC60S N/A 11000 ST 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
STGP10NC60S IGBT Transistors 10A-600V fast IGBT 8000 STMicroelectronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
STGP10NC60S 14+ 50000 ATM 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
STGP10NC60S IGBT 600V 21A 62.5W TO220 262370 STMicroelectronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
STGP10NC60S IGBT 600V 21A 62.5W TO220 139990 STMicroelectronics NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.