Location : Home > S > STGF35HF60W
STGF35HF60W
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for STGF35HF60W distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
STGF35HF60W 12+ ST 12000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
STGF35HF60W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STGF35HF60W TUBE 50000 STM 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
STGF35HF60W IGBT 35A 600V TO-220FP 261880 STMicroelectronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
STGF35HF60W IGBT 35A 600V TO-220FP 139500 STMicroelectronics NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
STGF35HF60W IGBT Transistors 35A 600V Ultrafast IGBT over 100kHz OP 8000 STMicroelectronics 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
STGF35HF60W IGBT Transistors 35A 600V Ultrafast IGBT over 100kHz OP 8000 STMicroelectronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com