Location : Home > S > STGD10NC60KDT4
STGD10NC60KDT4
Share on FacebookShare on Facebook
STGD10NC60KDT4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STGD10NC60KDT4 14+ 50000 STM 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
STGD10NC60KDT4 13+ 30000 ST 13+ BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
STGD10NC60KDT4 IGBT N-CH 20A 600V DPAK 262190 STMicroelectronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
STGD10NC60KDT4 8000 ST 13+PBF CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
STGD10NC60KDT4 ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
STGD10NC60KDT4 TO252DPAK 20000 ST 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
STGD10NC60KDT4 TO-252 7893 ST 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
STGD10NC60KDT4 N-channel 600V - 10A - DPAK Short circuit rated PowerMESH TM IGBT 10000 STMICROELECTRONICS 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com