Location : Home > S > STD40NF03LT4
STD40NF03LT4
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for STD40NF03LT4 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
STD40NF03LT4 ST TO-252 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
STD40NF03LT4G ST TO252 RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
STD40NF03LT4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STD40NF03LT4 MOSFET N-CH 30V 40A DPAK 262150 STMicroelectronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
STD40NF03LT4 22345 STM 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
STD40NF03LT4 25000 ST 15+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
STD40NF03LT4 TO252DPAK 45000 ST 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
STD40NF03LT4 N-channel 30V - 0.0090ohm - 40A - DPAK Low gate charge STripFET TM II 10000 STMICROELECTRONICS 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com