Location : Home > S > STD16NF06T4
STD16NF06T4
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for STD16NF06T4 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
STD16NF06T4 S TO/252 8004 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
STD16NF06T4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STD16NF06T4 TO-252 46000 ST 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
STD16NF06T4 DPAK 15000 ST 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
STD16NF06T4 TO252DPAK 45000 ST 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
STD16NF06T4 TO252DPAK 20000 ST 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
STD16NF06T4 N-CHANNEL 60V - 0.060 OHM- 16A DPAK/IPAK STripFET TM II POWER MOSFET 10000 STMICROELECTRONICS 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com