Location : Home > S > STB15200TR
STB15200TR
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5375BE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 5W T18
1N5348E3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 5W T18
1N5348E3/TR13 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SI4966DY-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 20V 8SOIC
SI4966DY-T1-E3 N/A 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI4966DY-T1-E3 VISHAY 171930 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
SI4966DY-T1-E3 VISHAY 38364 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BAV5004WS-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GP 350V 300MA SOD323
BAV5004WS-7 DIODES 99200 SOD323 2013PB WLParts Electronics ltd
BAV5004WS-7 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BAV5004WS-7 NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1940428 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1940428 Phoenix Contact 147180 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
1940428 Phoenix Contact 287930 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3041943 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3041943 Phoenix Contact 147210 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR Unitronix Electronics Limited
3041943 Phoenix Contact 288730 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3041943 IC 57870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3270421 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized PTMC 1 5-3 /RD
3270421 Phoenix Contact 147310 2016+ PTMC 1 5-3 /RD Unitronix Electronics Limited
3270421 Phoenix Contact 287450 2016+ PTMC 1 5-3 /RD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MVU14-8FLK 3M 8000 2015+ CONN L/FORK INSUL 16-14 AWG #8 enkaite Electronics Co., Ltd
MVU14-8FLK IC 40850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MVU14-8FLK STOCK 43010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1734028-3 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 1.0 Plug Connector 4 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
1734028-3 IC 57750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1734028-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1734028-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN USB PLUG R/A SMD BLACK EKT Electronics Co., Ltd
1734028-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN USB PLUG R/A SMD BLACK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
320745 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 7/16 Stud Circular 6 AWG Crimp