Location : Home > S > STB13007DT4
STB13007DT4
Share on FacebookShare on Facebook
STB13007DT4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STB13007DT4 D2PAK 45000 ST 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
STB13007DT4 D2PAK 20000 ST 11-12+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
STB13007DT4 D2PAK 20000 ST 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
STB13007DT4 3488 ST 1007+1012+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
STB13007DT4 ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
STB13007DT4 D2PAK 76800 ST 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
STB13007DT4 RoHS Compliant 40096 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
92164-2-2929 Fans, Thermal Management Fans - Finger Guards, Filters & Sleeves 119mm Sq Fan Finger Guard Plastic Barbed Inserts
92164-2-2929 789455 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
92164-2-2929 EBM/PAPST 28000 15-16+ Original&New ERAI Sale Development
92164-2-2929 IC 57740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLF14CB5620R8K1 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 800mA DCR 420 mOhm
TLF14CB5620R8K1 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TLF14CB5620R8K1 Taiyo Yuden 63700 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
CM04RC08T Filters Common Mode Chokes 3 Line Common Mode Choke Surface Mount 1 kOhm @ 200MHz 500mA DCR 200 mOhm
CM04RC08T 897846 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CM04RC08T 2324 NEW+ N/A Morechip Enterprise Co., Ltd.
CM04RC08T 39084 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CM04RC08T STOCK 46040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-16B-150-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
ATS-08E-46-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
ATS-19E-165-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412
ATS-18B-193-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766
ATS-06A-116-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT
ATS-10E-74-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
RSMN-2010LD Filters Power Line Filter Modules EMI FILTER 250VAC 10A DIN RAIL
RSMN-2010LD IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RSMN-2010LD NEW 97370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8803 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Fit / Snap Lock Nylon 0.500" (12.70mm) 1/2"
8803 N/A 33550 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
8803 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
8803 PB-FREE 20000 2016+ ROSH&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
WS0500A Hardware, Fasteners, Accessories Washers - Bushing, Shoulder M3.5 Shoulder Washer 0.110" (2.80mm) Thick Nylon
WS0500A IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
WS0500A NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LAL03TB821K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 820¦ÌH Unshielded Inductor 40mA 30 Ohm Max Axial
LAL03TB821K 39336 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
LAL03TB821K IC 38552 2016+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
LAL03TB821K ROHS 52085 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
5142-103K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 2A 70 mOhm Max Nonstandard
5142-103K Delevan 53388 15+ 15+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5142-103K Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
5142-103K Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
744029330 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 33¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 325mA 1.54 Ohm Max Nonstandard
744029330 Wurth 10580 2014+ INDUCTOR POWER 33UH .3A SMD Ameyic Electronics Limited
744029330 Wurth 41505 1531+ INDUCTOR POWER 33UH .3A SMD Alphatek Technology Limited
744029330 Wurth 41505 1531+ INDUCTOR POWER 33UH .3A SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
744029330 Wurth 46310 1525+ INDUCTOR POWER 33UH .3A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0819-00G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 100nH Unshielded Molded Inductor 895mA 130 mOhm Max Axial