Location : Home > S > ST7ETA202
ST7ETA202
Share on FacebookShare on Facebook
ST7ETA202 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ST7ETA202 POT 2.0K OHM 7MM CERMET TOP SMD 8000 Copal Electronics Inc (VA) 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
ST7ETA202 POT 2.0K OHM 7MM CERMET TOP SMD 8000 Copal Electronics Inc (VA) 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
ST7ETA202 RoHS Compliant 37984 ST 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
ST7ETA202 standard package with RoHS 43440 ST 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
ST7ETA202 RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ST7ETA202 POT 2.0K OHM 7MM CERMET TOP SMD 8000 Copal Electronics Inc (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VE-J6J-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W
VE-J6J-MW-S IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J6J-MW-S NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B5N-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W