Location : Home > S > ST5ETW202
ST5ETW202
Share on FacebookShare on Facebook
ST5ETW202 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ST5ETW202 POT 2.0K OHM 6MM CERMET TOP SMD 8000 Copal Electronics Inc (VA) 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
ST5ETW202 Pb-Free 25670 ST 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ST5ETW202 RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ST5ETW202 POT 2.0K OHM 6MM CERMET TOP SMD 8000 Copal Electronics Inc (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
450-10-252-00-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 52 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
450-10-252-00-013101 IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-10-252-00-013101 Preci-Dip 157050 2016+ CONN HDR 52POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
450-10-252-00-013101 Preci-Dip 288590 2016+ CONN HDR 52POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-5499160-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium