Location : Home > S > ST4ETB502
ST4ETB502
Share on FacebookShare on Facebook
ST4ETB502 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ST4ETB502 RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ST4ETB502 POT 5.0K OHM 4MM CERM SQ TOP SMD 8000 Copal Electronics Inc (VA) 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
ST4ETB502 Pb-Free 25640 ST 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09195407324740 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole