Location : Home > S > ST4ETB102
ST4ETB102
Share on FacebookShare on Facebook
ST4ETB102 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ST4ETB102 POT 1.0K OHM 4MM CERM SQ TOP SMD 8000 Copal Electronics Inc (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ST4ETB102 POT 1.0K OHM 4MM CERM SQ TOP SMD 8000 Copal Electronics Inc (VA) 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0901220933 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold