Location : Home > S > ST40X-10S-CV(80)
ST40X-10S-CV(80)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D38999/26FD15BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 15 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
CTVS06RF-25-35PE-506 Connectors, Interconnects Circular Connectors 128 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
PTSF06SE-16-8S(437) Connectors, Interconnects Circular Connectors Circular Connector
6110.4315 Schurter Inc 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
97-3107B20-29P-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 17C 17#16 PIN PLUG
45110-000000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN SOCKET 10POS WIREMOUNT .050
2M804-003-01NF9-4SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M804 4C 4#16 SKT RECP OM
861400062YO9323LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
861400062YO9323LF Amphenol FCI 146980 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
1833263 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1833263 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1833263 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5447340 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
5447340 IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5447340 Phoenix Contact 147270 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5447340 Phoenix Contact 287690 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77313-801-10LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77313-801-10LF Amphenol FCI 157740 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS Unitronix Electronics Limited
77313-801-10LF Amphenol FCI 278350 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77313-801-10LF FCI 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77313-801-10LF FCI 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS TPC Global Service Co.Ltd.
1898350 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5MM
1898350 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1898350 Phoenix Contact 8000 2012+ CONN PCB 5MM 11POS IDC Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1898350 Phoenix Contact 288350 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2269140 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Adapters PLUG-IN CARD BLOCK 64POS GREEN
2269140 Phoenix Contact 156950 2016+ PLUG-IN CARD BLOCK 64POS GREEN Unitronix Electronics Limited
2269140 Phoenix Contact 288190 2016+ PLUG-IN CARD BLOCK 64POS GREEN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com