Location : Home > S > ST32ETG302
ST32ETG302
Share on FacebookShare on Facebook
ST32ETG302 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ST32ETG302 TRIMMER 3K OHM 0.125W SMD 11938 Copal 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JP-30-5K Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 1.5W Solder Turret