Location : Home > S > ST32ETA102
ST32ETA102
Share on FacebookShare on Facebook
ST32ETA102 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ST32ETA102 RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ST32ETA102 POT 1.0K OHM 3MM CERM SQ TOP SMD 8000 Copal Electronics Inc (VA) 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
ST32ETA102 Pb-Free 25850 ST 2014+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
892-18-060-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-18-060-10-003101 Preci-Dip 157830 2016+ CONN HDR 60POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-18-060-10-003101 Preci-Dip 287530 2016+ CONN HDR 60POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com