Location : Home > S > ST2012SB32768Z0HPWB4
ST2012SB32768Z0HPWB4
Share on FacebookShare on Facebook
ST2012SB32768Z0HPWB4 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ST2012SB32768Z0HPWB4 CRYSTAL 32.7680KHZ 4PF SMD 78500 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ST2012SB32768Z0HPWB4 CRYSTAL 32.7680KHZ 4PF SMD 57669 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ST2012SB32768Z0HPWB4 CRYSTAL 32.7680KHZ 4PF SMD 42245 AVX Corp/Kyocera Corp 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1960152 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole