Location : Home > S > ST2012SB32768H5HPWAA
ST2012SB32768H5HPWAA
Share on FacebookShare on Facebook
ST2012SB32768H5HPWAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ST2012SB32768H5HPWAA CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 57249 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ST2012SB32768H5HPWAA CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 78710 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ST2012SB32768H5HPWAA CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 78710 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ST2012SB32768H5HPWAA CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD 57249 AVX Corp/Kyocera Corp 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FQD2P40TF_F080 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 400V 1.56A DPAK
FQD2P40TF_F080 Fairchild 157139 15+ MOSFET P-CH 400V 1.56A DPAK Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
FQD2P40TF_F080 IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FQD2P40TF_F080 Originalnew 58201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0387208706 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0386107606 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0387600702 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Single
DTST2-GY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 8-20 AWG
DTST2-GY Eaton 147650 2016+ TEST TERMINAL BLOCK GREY 300V 48 Unitronix Electronics Limited
DTST2-GY IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DTST2-GY NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1540-3 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End, Hollow 0.266" (6.75mm) Tin