Location : Home > S > ST121C226MAJ10
ST121C226MAJ10
Share on FacebookShare on Facebook
ST121C226MAJ10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ST121C226MAJ10 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 27uF 50VDC 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ST121C226MAJ10 CAP CER 22UF 100V 20 X7R SMD 995400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ST121C226MAJ10 CAP CER 22UF 100V 20 X7R SMD 1545400 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ST121C226MAJ10 CAP CER 22UF 100V 20 X7R SMD 885400 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ST121C226MAJ10 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 27uF 50VDC 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd