Location : Home > S > SSX-750PBF48000000T
SSX-750PBF48000000T
Share on FacebookShare on Facebook
SSX-750PBF48000000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SSX-750PBF48000000T OSC XO 48.000MHZ CMOS TTL SMD 41985 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SSX-750PBF48000000T OSC XO 48.000MHZ CMOS TTL SMD 57409 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SSX-750PBF48000000T OSC XO 48.000MHZ CMOS TTL SMD 79190 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SSX-750PBF48000000T OSC XO 48.000MHZ CMOS TTL SMD 139760 Citizen Finedevice Co Ltd NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A102208 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
A102208 Eaton 147530 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.325 Unitronix Electronics Limited
A102208 IC 41020 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A102208 NEW 97650 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387409403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1970330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1970330000 Weidmuller 157880 2016+ BCF 3.81/03/180F SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1803040000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1803040000 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1803040000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLOCK 5.08MM 2POS EKT Electronics Co., Ltd
1803040000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLOCK 5.08MM 2POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395237302 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
20020110-C094A01LF Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
20020110-C094A01LF Amphenol FCI 157290 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
20020110-C094A01LF Amphenol FCI 298050 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20020110-C094A01LF IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
691351500004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
691351500004 Electronics 26579 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
691351500004 IC 38582 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2293705 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 50 Position Interface Module Terminal Blocks - Spring Connection To D-Sub, Female 14-24 AWG
2293705 Factory 12000 2012+ smd Obama Resources Group
2293705 Phoenix Contact 147250 2016+ TERM BLOCK MOD SPRING-CAGE 50POS Unitronix Electronics Limited
2293705 Phoenix Contact 288730 2016+ TERM BLOCK MOD SPRING-CAGE 50POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTT4192450 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 19 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
OSTT4192450 IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTT4192450 NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTT4192450 On Shore Technology Inc. 147190 2016+ TERM BLOCK 7.50MM 19POS Unitronix Electronics Limited
1776253-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1776253-7 TE Connectivity AMP Connectors 147850 2016+ TERMINAL BLOCK 7POS 3.5MM VERT Unitronix Electronics Limited
1776253-7 TE Connectivity AMP Connectors 288210 2016+ TERMINAL BLOCK 7POS 3.5MM VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TO05015200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
TO05015200J0G Amphenol FCI 147250 2016+ 500 TB RISING CLAMP 180D Unitronix Electronics Limited
TO05015200J0G IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TO05015200J0G NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
62166-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Screw, Rivet, Stud Connector Non-Insulated