Location : Home > S > SSX-750PBC66000000T
SSX-750PBC66000000T
Share on FacebookShare on Facebook
SSX-750PBC66000000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SSX-750PBC66000000T OSC XO 66.000MHZ CMOS TTL SMD 42185 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SSX-750PBC66000000T OSC XO 66.000MHZ CMOS TTL SMD 57609 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SSX-750PBC66000000T OSC XO 66.000MHZ CMOS TTL SMD 78850 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LP202218 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
LP202218 Eaton 157190 2016+ CONN BARRIER STRP 18CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
LP202218 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP202218 NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3213972 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 8-20 AWG
3213972 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3213972 Phoenix Contact 147650 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3213972 Phoenix Contact 287310 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1407097 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 16-24 AWG
1407097 Phoenix Contact 147420 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1407097 Phoenix Contact 288870 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1727180000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 46 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1727180000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 46POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1727180000 Weidmuller 157140 2016+ TERM BLOCK HDR 46POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1727180000 Weidmuller 297950 2016+ TERM BLOCK HDR 46POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-27-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929984-01-27-RK 3M 147340 2016+ CONN SOCKET 27POS STR .100 TIN Unitronix Electronics Limited
929984-01-27-RK 3M 298710 2016+ CONN SOCKET 27POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-27-RK IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-146-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-87-146-41-001101 IC 57330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-146-41-001101 Preci-Dip 156980 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0009482149 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
0009482139 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
803-83-010-10-249101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-010-10-249101 Preci-Dip 157820 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-010-10-249101 Preci-Dip 297850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1980340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1980340000 Weidmuller 157720 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1980340000 Weidmuller 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com