Location : Home > S > SSX-750PBC30000000T
SSX-750PBC30000000T
Share on FacebookShare on Facebook
SSX-750PBC30000000T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SSX-750PBC30000000T OSC XO 30.000MHZ CMOS TTL SMD 42385 Citizen Finedevice Co Ltd 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SSX-750PBC30000000T OSC XO 30.000MHZ CMOS TTL SMD 57809 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SSX-750PBC30000000T OSC XO 30.000MHZ CMOS TTL SMD 78450 Citizen Finedevice Co Ltd 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
40-3513-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-3513-10 Aries Electronics 157730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-3513-10 Aries Electronics 278350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-3513-10 Aries Electronics 157620 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-3513-10 Aries Electronics 277770 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK51015330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK51015330 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK51015330 NEW 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
34-71250-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 34POS TIN
34-71250-10 Aries Electronics 147070 2016+ CONN SOCKET SIP 34POS TIN Unitronix Electronics Limited
34-71250-10 Aries Electronics 278130 2016+ CONN SOCKET SIP 34POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
34-71250-10 IC 55970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-796637-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
2-796637-3 TE Connectivity AMP Connectors 157870 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-796637-3 TE Connectivity AMP Connectors 297290 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796637-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796637-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR VERT 23POS 5.08MM BLACK TPC Global Service Co.Ltd.
1684530000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1684530000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 18POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1684530000 Weidmuller 157710 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1684530000 Weidmuller 297870 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPTC371KFXD-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
NPTC371KFXD-RC IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPTC371KFXD-RC NEW 97730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPTC371KFXD-RC Sullins Connector Solutions 157220 2016+ CONN HEADER .100 37POS Unitronix Electronics Limited
1687830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1687830000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1687830000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 20POS LH SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1687830000 Weidmuller 147890 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
325031-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325031-26-0 IC 59620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1038510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1038510000 Weidmuller 157280 2016+ CONN HEADER 11POS 3.81MM BLACK Unitronix Electronics Limited
1038510000 Weidmuller 277830 2016+ CONN HEADER 11POS 3.81MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com