Location : Home > S > SST25WF020AT-40I/MF
SST25WF020AT-40I/MF
Share on FacebookShare on Facebook
SST25WF020AT-40I/MF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001KG-0013CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 622.08MHz, 672.1627MHz, 696.4217MHz, 715.5389MHz 10-CLCC
8N3Q001KG-0013CDI8 IC 57250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3Q001KG-0013CDI8 IDT 66600 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
70152-2078 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
88974041 Industrial Controls, Meters Controllers - Programmable Logic (PLC) CONTROL LOGIC 8 IN 4 OUT 24V
88974041 Crouzet USA 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
88974041 Crouzet USA 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
88974041 Crouzet USA 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
8N4SV75AC-0174CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 136MHz 6-CLCC
8N4SV76EC-0127CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz 6-CLCC
EPM240T100C3N Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM240T100C3N ALTERA 10044 14-15+ TQFP100 Nego IC Co.Doris@negoic.com
EPM240T100C3N ALTERA 69953 2016 TQFP100 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EPM240T100C3N brenda@hon 81246 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MB90427GCPFV-G-137-BND Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90425G (A) Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
89H32NT24AG2ZCHLI8 IC 57770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IS61WV25616EDBLL-8TLI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 4MB 8NS 44TSOP
IS61WV25616EDBLL-8TLI IntegratedSiliconSolution 170 2013+ WLParts Electronics ltd
IS61WV25616EDBLL-8TLI ISSI 3980 standardpackage RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
IS61WV25616EDBLL-8TLI ISSI 989000 16+ROHS TSOP Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
MP020-5GS-Z Integrated Circuits (ICs) PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers Converter Offline Flyback Topology 120Hz ~ 75kHz 8-SOIC
MP020-5GS-Z IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP020-5GS-Z Monolithic Power 40014 NEW RoHS IC REG CTRLR PWM SOIC FindCores Electronics Inc.
MP020-5GS-Z Monolithic Power 42245 1516+ IC REG CTRLR PWM SOIC Alphatek Technology Limited
MP020-5GS-Z Monolithic Power 87470 2015+ IC REG CTRLR PWM SOIC RENXIM Electronics Co.,Ltd.
9-103326-0-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
9-103326-0-10 TE Connectivity AMP Connectors 156990 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 20POS R/A Unitronix Electronics Limited
9-103326-0-10 TE Connectivity AMP Connectors 288810 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 20POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-103326-0-10 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-103326-0-10 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 20POS R/A SIMEN Electronics Co.,Ltd
929834-04-21 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929834-04-21 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
929834-04-21 3M 278870 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-04-21 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929834-04-21 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 21POS TPC Global Service Co.Ltd.
829540-4 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
929834-02-23 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 23 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929834-02-23 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
929834-02-23 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 23POS TPC Global Service Co.Ltd.
929834-02-23 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929834-02-23 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 SNGL STR 23POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
175506-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Receptacle Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
175506-2 TE Connectivity AMP Connectors 278950 2016+ CONN RCPT CAP HSNG 6POS R/A BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com