Location : Home > S > SSP-LB12MW024K05
SSP-LB12MW024K05
Share on FacebookShare on Facebook
SSP-LB12MW024K05 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SSP-LB12MW024K05 687945 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929715-11-31-EU Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 62 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929715-11-31-EU 3M 157090 2016+ CONN HEADER 62POS DUAL .100 STR Unitronix Electronics Limited
929715-11-31-EU 3M 289170 2016+ CONN HEADER 62POS DUAL .100 STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929715-11-31-EU IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PEC18DGAN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
PEC18DGAN IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PEC18DGAN NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEC18DGAN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 36POS EKT Electronics Co., Ltd
PEC18DGAN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 36POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0430456220 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Gold