Location : Home > S > SSM-150-L-DH
SSM-150-L-DH
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325045-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325045-14-0 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1776283-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1776283-6 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-1776283-6 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-1776283-6 TE Connectivity AMP Connectors 157640 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776283-6 TE Connectivity AMP Connectors 298930 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-3551-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD
40-3551-11 Aries Electronics 147060 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Unitronix Electronics Limited
40-3551-11 Aries Electronics 270550 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-87-020-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-87-020-10-001101 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-020-10-001101 Preci-Dip 157040 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-020-10-001101 Preci-Dip 299070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-040-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 40 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-040-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-040-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-040-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 40 POS .137 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-040-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 40 POS .137 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
T38100-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38100-17-0 IC 40640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38100-17-0 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-178314-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.150" (3.81mm) Through Hole Tin
1-178314-5 Electronics 27970 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-178314-5 Electronics 27970 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1759842 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1759842 Phoenix Contact 157260 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1759842 Phoenix Contact 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1844206 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)