Location : Home > S > SSL-LX3054HD-12V
SSL-LX3054HD-12V
Share on FacebookShare on Facebook
SSL-LX3054HD-12V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SSL-LX3054HD-12V LED T-3MM 12V 700NM RED DIFF 24000 Lumex Opto/Components Inc n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929834-07-31 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 31 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929834-07-31 3M 146990 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 31POS Unitronix Electronics Limited
929834-07-31 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929834-07-31 3M 157480 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 31POS Unitronix Electronics Limited
929834-07-31 3M 288870 2016+ CONN HEADER .100 SNGL STR 31POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
852-80-056-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 56 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Tin
852-80-056-10-001101 IC 56720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-80-056-10-001101 Preci-Dip 157880 2016+ CONN HDR 56POS 1.27MM T/H Unitronix Electronics Limited
852-80-056-10-001101 Preci-Dip 287290 2016+ CONN HDR 56POS 1.27MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com