Location : Home > S > SSL-LX100133XSIC
SSL-LX100133XSIC
Share on FacebookShare on Facebook
SSL-LX100133XSIC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SSL-LX100133XSIC RoHS Compliant 39725 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
SSL-LX100133XSIC standard package with RoHS 43250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SSL-LX100133XSIC 687945 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-103328-0-35 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 70 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
4-103328-0-35 IC 56640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103328-0-35 TE Connectivity AMP Connectors 147250 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 70POS STR Unitronix Electronics Limited
4-103328-0-35 TE Connectivity AMP Connectors 297330 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 70POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com