Location : Home > S > SSF-LXH2100ID
SSF-LXH2100ID
Share on FacebookShare on Facebook
SSF-LXH2100ID distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SSF-LXH2100ID 687945 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SSF-LXH2100ID 75000 LUMEX 2011+Rohs ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSW-146-26-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 46 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-146-26-G-S IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-146-26-G-S NEW 77610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-146-26-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-146-26-G-S Samtec Inc. 157250 2016+ CONN HEADER 46POS .100 SGL GOLD Unitronix Electronics Limited
802-80-050-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
802-80-050-66-001101 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
802-80-050-66-001101 Preci-Dip 157350 2016+ CONN HDR 50POS 0.100 PRESS FIT Unitronix Electronics Limited
802-80-050-66-001101 Preci-Dip 289190 2016+ CONN HDR 50POS 0.100 PRESS FIT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
852-10-040-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
852-10-040-30-001191 IC 56380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-10-040-30-001191 Preci-Dip 157490 2016+ CONN HDR 40POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
852-10-040-30-001191 Preci-Dip 288170 2016+ CONN HDR 40POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com