Location : Home > S > SSF-LXH100SRD
SSF-LXH100SRD
Share on FacebookShare on Facebook
SSF-LXH100SRD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SSF-LXH100SRD 687945 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M80-6653422 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
M80-6653422 Harwin Inc. 157470 2016+ 17+17 MALE SMT SMT HORIZ CONN Unitronix Electronics Limited
M80-6653422 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-6653422 NEW 88970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1761609-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
2-1761609-9 IC 57220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1761609-9 TE Connectivity AMP Connectors 157020 2016+ CONN HEADER PIN 26POS R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
2-1761609-9 TE Connectivity AMP Connectors 297890 2016+ CONN HEADER PIN 26POS R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com