Location : Home > S > SSF-LXH100LGD-01
SSF-LXH100LGD-01
Share on FacebookShare on Facebook
SSF-LXH100LGD-01 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SSF-LXH100LGD-01 LED 5MM RA LOWCUR GREEN PC MNT 8000 Lumex Opto/Components Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SSF-LXH100LGD-01 standard package with RoHS 43070 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-028-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
800-10-028-30-001101 IC 58000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-028-30-001101 Preci-Dip 147260 2016+ CONN HDR 28POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-028-30-001101 Preci-Dip 297890 2016+ CONN HDR 28POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-10-061-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 61 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-061-10-002101 IC 57560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-061-10-002101 Preci-Dip 157510 2016+ CONN HDR 61POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-061-10-002101 Preci-Dip 288090 2016+ CONN HDR 61POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com