Location : Home > S > SSF-LXH100ID-01
SSF-LXH100ID-01
Share on FacebookShare on Facebook
SSF-LXH100ID-01 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SSF-LXH100ID-01 standard package with RoHS 43750 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
SSF-LXH100ID-01 687945 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SSF-LXH100ID-01 LED 5MM RA RED DIFF PC MOUNT 8000 Lumex Opto/Components Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TFM-115-21-S-D-LC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
TFM-115-21-S-D-LC IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TFM-115-21-S-D-LC NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TFM-115-21-S-D-LC SAMTEC 5885 2016+ Connector New & original parts enkaite Electronics Co., Ltd
TFM-115-21-S-D-LC Samtec Inc. 157780 2016+ CONN HEADER 30 POS 1.27MM Unitronix Electronics Limited
MAX6376XR24-T ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
8015800000 Line Protection, Distribution, Backups Power Distribution, Surge Protectors OVP TS32 24VDC 100MA
8015800000 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8015800000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
8015800000 Weidmuller 8000 2015+ OVP TS32 24VDC 100MA enkaite Electronics Co., Ltd