Location : Home > S > SS64100-047F
SS64100-047F
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MS3112E14-15PY Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
RJSNE5F8H08 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHLD
88640-022LF Connectors, Interconnects Memory Connectors - PC Card Sockets 68 Position Card Connector PCMCIA - Type I, II, III Surface Mount, Right Angle Gold
CA3106E24-9PXB02 Connectors, Interconnects Circular Connectors 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
5-1105251-1 Connectors, Interconnects Heavy Duty Connectors - Contacts HSM-C-BU.AG.6 QMM
97-3102A-24-28S Connectors, Interconnects Circular Connectors 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
CTV06RW-25-19HB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 19C 19#12 PIN PLUG
D38999/20JD18BN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 18 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
6-534267-1 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector Gold 0.100" (2.54mm) Through Hole