Location : Home > S > SS-39200-030
SS-39200-030
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DJT10F23-53HB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 53 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
2007492-6 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SFP+ASSY2X1SPRING FINGERS INNER
P-1612BG(09) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN MALE 12POS GOLD SLDR EYE
TV07DZ-15-19HD Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
97-3108A22-11SZ-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#16 SKT PLUG
803-83-062-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
0918139011 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.200" (5.08mm)
M20-9700746 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
M20-9700746 Harwin Inc. 157860 2016+ 07+07 DIL HORIZ PIN HDR Unitronix Electronics Limited
M20-9700746 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9700746 NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
499726-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 A/L UNIV HDR HSG
499726-7 IC 59350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
499726-7 TE Connectivity AMP Connectors 140100 NEW RoHS 10 A/L UNIV HDR HSG FindCores Electronics Inc.
499726-7 TE Connectivity AMP Connectors 157749 2015+ 10 A/L UNIV HDR HSG Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
499726-7 TE Connectivity AMP Connectors 262480 1538+ 10 A/L UNIV HDR HSG AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
2138846-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings CAP ASSY, 28 POS, KEY A, AMPSEAL
2138846-1 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2138846-1 TE Connectivity AMP Connectors 157730 2016+ CAP ASSY 28 POS KEY A AMPSEAL Unitronix Electronics Limited
2138846-1 TE Connectivity AMP Connectors 287570 2016+ CAP ASSY 28 POS KEY A AMPSEAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0382500421 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS ET 21 ASY
562102060 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws