Location : Home > S > SRR1210-101M
SRR1210-101M
Share on FacebookShare on Facebook
SRR1210-101M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SRR1210-101M INDUCTOR PWR 100UH 20 SHLD SMD 57839 Bourns 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CDCFR83DBQR Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLOCK GENERATOR 533MHZ 24QSOP
CDCFR83DBQR TEXAS 16228 14-15+ SSOP Nego IC Co.Doris@negoic.com
CDCFR83DBQR Texas Instruments 30,000 2102+ Clock Generators & Support Products 533MHz Direct Rambus Clock Gen Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SY69753LHI ELECTRONIC 27409 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SY69753LHI IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SY69753LHI In.Stock 76800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SY69753LHI MICREL 10000 2013+ 3.3V, 125Mbps, 155Mbps Clock and Data Recovery World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
IDT74FCT810BTPY8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 100MHz 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
IDT74FCT810BTPY8 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IDT74FCT810BTPY8 IDT 57729 15+ IC CLK BUFFER 1:5 100MHZ 20-SSOP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IDT74FCT810BTPY8 IDT 27170 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
70152-1062 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
70152-1062 IC 59380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDRH74NP-680MC-B Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 68¦ÌH Shielded Inductor 690mA 380 mOhm Max Nonstandard
CDRH74NP-680MC-B IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDRH74NP-680MC-B SUMIDA 46610 1525+ POWER INDUCTOR 68UH 0.69A SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CDRH74NP-680MC-B SUMIDA 57079 2015+ POWER INDUCTOR 68UH 0.69A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CDRH74NP-680MC-B SUMIDA 61805 1531+ POWER INDUCTOR 68UH 0.69A SMD Alphatek Technology Limited
LFE3-70E-7FN672I LATTICE 17 16+ BGA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EP4SGX290HF35C3 Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB9BF118TPMC-GE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 FM3 MB9B110T Microcontroller IC 32-Bit 144MHz 1MB (1M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24)
MB90428GAVPFV-GS-273E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90425G (A) Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
72V05L25J Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO ASYNCH 4096X18 32PLCC
72V05L25J S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
72V05L25J IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PBC32SBAN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
PBC32SBAN Sullins Connector Solutions 157480 2016+ CONN HEADER .100 SINGL R/A 32POS Unitronix Electronics Limited
PBC32SBAN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
PBC32SBAN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 SINGL R/A 32POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
HFC0310GS-Z Integrated Circuits (ICs) PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers Converter Offline Flyback Topology Up to 600kHz 8-SOIC
HFC0310GS-Z IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HFC0310GS-Z Monolithic Power 57159 1415+ IC REG CTRLR FLYBK PWM 8SOIC Unitronix Electronics Limited
HFC0310GS-Z Monolithic Power 88550 2015+ IC REG CTRLR FLYBK PWM 8SOIC RENXIM Electronics Co.,Ltd.
IRSM515-025DA4 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Full, Half-Bridge Drivers IC MOTOR DRIVER 600V 23DIP
4-640623-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 12 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 28 AWG
4-640623-2 TE Connectivity AMP Connectors 278090 2016+ CONN RECEPT 12POS 28AWG MTA100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-640623-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 12POS 28AWG MTA100 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4-640623-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT 12POS 28AWG MTA100 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
852-80-074-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 74 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Tin
852-80-074-10-001101 IC 56580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-80-074-10-001101 Preci-Dip 147460 2016+ CONN HDR 74POS 1.27MM T/H Unitronix Electronics Limited
852-80-074-10-001101 Preci-Dip 288050 2016+ CONN HDR 74POS 1.27MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77313-102-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
77313-102-10 Amphenol FCI 156970 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS Unitronix Electronics Limited
77313-102-10 FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
77313-102-10 FCI 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
77313-102-10 FCI 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 10POS TPC Global Service Co.Ltd.
1-87633-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
1-87633-1 TE Connectivity AMP Connectors 278930 2016+ CONN HEADER 11POS VERT GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com