Location : Home > S > SRR0604-2R5ML
SRR0604-2R5ML
Share on FacebookShare on Facebook
SRR0604-2R5ML distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SRR0604-2R5ML ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SRR0604-2R5ML RoHS Compliant 37606 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
SRR0604-2R5ML 687945 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SRR0604-2R5ML INDUCTOR PWR 2.5UH 20 SHLD SMD 62275 Bourns 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SRR0604-2R5ML 687945 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-17E-187-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T412
ATS-20D-22-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT T412
5590H-PWRMODULE Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERMO PAD 5590H PWR MOD
5590H-PWRMODULE IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-16E-137-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T412
ATS-13A-173-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766
PSM-7-01 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Resting Mount / Snap Lock Nylon 0.437" (11.10mm) 7/16"