Location : Home > S > SRP8040-R10Y
SRP8040-R10Y
Share on FacebookShare on Facebook
SRP8040-R10Y distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SRP8040-R10Y SMD 8000 BOURNS 17+ EKT Electronics Co., Ltd
SRP8040-R10Y 687945 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SRP8040-R10Y 14+ 22163 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SRP8040-R10Y 14+ 22163 14+ new & original ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-20A-189-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM R-TAB T412
ATS-05F-160-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB
IRF4905SPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 55V 42A D2PAK
IRF4905SPBF IR 10096 14-15+ TO Nego IC Co.Doris@negoic.com
DC0001/05-L37-3F-0.25-2A Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets L37-3F TO-3 0.25MM W/ADH
4253-500 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.012¦ÌF 10A Axial, Bushing, 1 Turret Lead
4253-500 Tusonix 58400 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
MEM1608D501R Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (T-Type) EMI Filter 2nd Order Low Pass 1 Channel 200mA 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
MEM1608D501R TDK 20000 N/A N/A Hongkong Inductors Limited
MEM1608D501R TDKCorporation 92400 17+ SMD EKT Electronics Co., Ltd
MEM1608D501R TDKCorporation 92400 17+ SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ATS-16D-144-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM L-TAB T766
TO-32-060 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Spacer General Purpose Circular 0.060" (1.52mm) Natural
TO-32-060 IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TO-32-060 NEW 88970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PESC-H-PE Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling LABEL ELECTRL WARN 0.51"X0.51"