Location : Home > S > SRP4020-R36M
SRP4020-R36M
Share on FacebookShare on Facebook
SRP4020-R36M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SRP4020-R36M INDUCTOR POWER 0.36UH SHIELD SMD 57479 Bourns 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SRP4020-R36M SMD 6000 Bourns 17+ EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N5830 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 100V 0.2A TO-92