Location : Home > S > SRP4020-R22M
SRP4020-R22M
Share on FacebookShare on Facebook
SRP4020-R22M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SRP4020-R22M INDUCTOR POWER 0.22UH SHIELD SMD 46870 Bourns 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SRP4020-R22M 2015+ 57209 Bourns 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-13A-132-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X25MM XCUT T412
CSD16323Q3C Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 25V 60A 8SON
CSD16323Q3C TexasInstr 20000 2016+ Origianlnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
CSD16323Q3C TexasInstr 25000 2016 Origianlnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
ATS-10G-56-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T412
KFF6050A Filters Ceramic Filters CERAMIC FILTER
KFF6050A 32000 2011+RoHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
KFF6050A NEW 98690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEMI4QFN/WP,132 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 200 Ohms, C = 18.5pF (Total) 8-XFDFN