Location : Home > S > SRN3015-3R3M
SRN3015-3R3M
Share on FacebookShare on Facebook
SRN3015-3R3M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SRN3015-3R3M 17+ 16000 BOURNS 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SRN3015-3R3M INDUCTOR POWER SHIELD 3.3UH SMD 62025 Bourns 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SRN3015-3R3M SMD 16000 BOURNS 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
F1892DH1000 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE SCR/DIODE 90A 380VAC
F1892DH1000 89750 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
F1892DH1000 45578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
F1892DH1000 CRYDOM 10000 16+ PowerModules Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
F1892DH1000 Originalnew 58201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-10B-104-C3-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412
ATS-03A-182-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
NDB6060L Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 48A TO-263AB
ATS-H1-157-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T766
S2015LTP Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs SCR NON-SENS 200V 15A ISO TO-220
S2015LTP 35665 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
S2015LTP Littelfus 28500 16+ TO-220-3 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SC-10-20J Filters Common Mode Chokes 2mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 10A DCR 22 mOhm