Location : Home > S > SR505C155KAR
SR505C155KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR505C155KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR505C155KAR CAP CER 1.5UF 50V 10 RADIAL 785600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR505C155KAR CAP CER 1.5UF 50V 10 RADIAL 680400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SR505C155KAR CAP CER 1.5UF 50V 10 RADIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SR505C155KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1.5uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
SR505C155KAR CAP CER 1.5UF 50V 10 RADIAL 1335600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com