Location : Home > S > SR407C104MAA
SR407C104MAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR407C104MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR407C104MAA CAP CER 0.1UF 500V 20 RADIAL 684000 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR407C104MAA CAP CER 0.1UF 500V 20 RADIAL 578800 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SR407C104MAA CAP CER 0.1UF 500V 20 RADIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SR407C104MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500volts 0.1uF 20 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
SR407C104MAA CAP CER 0.1UF 500V 20 RADIAL 1234000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com