Location : Home > S > SR385E474MAA
SR385E474MAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR385E474MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR385E474MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.47uF 20 Z5U 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SR385E474MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.47uF 20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SR385E474MAA CAP CER 0.47UF 50V 20 RADIAL 1530200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SR385E474MAA CAP CER 0.47UF 50V 20 RADIAL 779000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.