Location : Home > S > SR307C104KAR
SR307C104KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR307C104KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR307C104KAR CAP CER 0.1UF 500V 10 RADIAL 897100 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SR307C104KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500volts 0.1uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SR307C104KAR CAP CER 0.1UF 500V 10 RADIAL 897100 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR307C104KAR CAP CER 0.1UF 500V 10 RADIAL 791900 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SR307C104KAR CAP CER 0.1UF 500V 10 RADIAL 6530 AVX 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd