Location : Home > S > SR301E474ZAA
SR301E474ZAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR301E474ZAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR301E474ZAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.47uF Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
SR301E474ZAA CAP CER 0.47UF 100V RADIAL 1435900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited