Location : Home > S > SR291A152JAR
SR291A152JAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR291A152JAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR291A152JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 5 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
SR291A152JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1500pF 5 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SR291A152JAR CAP CER 1500PF 100V 5 RADIAL 1230200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SR291A152JAR CAP CER 1500PF 100V 5 RADIAL 574200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com