Location : Home > S > SR221A271JAR
SR221A271JAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR221A271JAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR221A271JAR CAP CER 270PF 100V 5 RADIAL 898400 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SR221A271JAR CAP CER 270PF 100V 5 RADIAL 793200 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SR221A271JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 270pF 5 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
SR221A271JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 270pF 5 C0G 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com