Location : Home > S > SR215A1R2CAA
SR215A1R2CAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR215A1R2CAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR215A1R2CAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1.20pF C0G 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SR215A1R2CAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1.20pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SR215A1R2CAA CAP CER 1.2PF 50V RADIAL 1552500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SR215A1R2CAA CAP CER 1.2PF 50V RADIAL 801300 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.