Location : Home > S > SR155C331KAR
SR155C331KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR155C331KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR155C331KAR CAP CER 330PF 50V 10 RADIAL 810600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR155C331KAR CAP CER 330PF 50V 10 RADIAL 1445900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
23-6040-0018 Soldering, Desoldering, Rework Products Solder Leaded Rosin Activated (RA) Wire Solder Sn60Pb40 (60/40) 22 AWG, 23 SWG Spool, 227g (1/2 lb)