Location : Home > S > SR152A680GAR
SR152A680GAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR152A680GAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR152A680GAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 68pF 2 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SR152A680GAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 68pF 2 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SR152A680GAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 68pF 2 C0G 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SR152A680GAR CAP CER 68PF 200V 2 RADIAL 795700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.