Location : Home > S > SR152A3R0CAA
SR152A3R0CAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR152A3R0CAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR152A3R0CAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 3pF C0G 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SR152A3R0CAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 3pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SR152A3R0CAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 3pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SR152A3R0CAA CAP CER 3PF 200V RADIAL 1319000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited