Location : Home > S > SR152A2R5DAR
SR152A2R5DAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR152A2R5DAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR152A2R5DAR CAP CER 2.5PF 200V RADIAL 1303100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SR152A2R5DAR CAP CER 2.5PF 200V RADIAL 674100 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SR152A2R5DAR CAP CER 2.5PF 200V RADIAL 784100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SR152A2R5DAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 2.50pF C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com